PLACENÍ OBĚDŮ NA ZÁŘÍ 2015

19.08.2015 18:03

Strávníci platící stravné inkasem budou mít stravné za září 2015 inkasované z bankovního účtu dne 24.8.2015. Inkasovaná částka byla snížena o přeplatky za květen a červen. 

 

Strávníci platící stravné hotově mohou přijít stravné za září zaplatit do školní jídelny v tyto dny:

pondělí 24.8.    8,00 - 12,00

úterý 25.8.       8,00 - 12,00   

 

Upozorňujeme strávníky, že stravné se hradí předem, v případě nezaplacení stravného nelze s obědem počítat. 

 
Pokud stále platíte stravné hotově, můžete kdykoliv přejít na platbu inkasem. Stačí vyplnit TISKOPIS Způsob placení stravného, který si můžete vyzvednout v ZŠ nebo v ŠJ (také jej naleznete na www.zsamshostejn.cz zde: https://cms.zshostejn.webnode.cz/skolni-jidelna/placeni-stravneho/) a doložit jej potvrzením banky o zřízení inkasa. V případě internetového bankovnictví si po nastavení inkasa potvrzení vytisknete sami. Tento tiskopis odevzdáte v ZŠ nebo v ŠJ a částka za stravné vám bude inkasována z účtu v následujícím měsíci. Tento způsob platby je bezpečný a spolehlivý, vnitřním kontrolním systémem neustále správnost plateb monitorujeme.