POSLEDNÍ TÝDEN ŠKOLNÍHO ROKU

24.06.2019 06:00
Pondělí 24.6. - kino Retro v Zábřehu
 
Úterý 25.6. -  školní olympiáda (nezapomeňte dát dětem dostatek pití a pokrývku hlavy). 
Předpokládaný konec je ve 12.30 hod. Školní družina bude v provozu do 16 hodin. 
 
Středa 26.6. odevzdávání učebnice, třídění portfolií, deskové hry, od 10.30 na místním hřišti vystoupení sokolníků. Vyučování bude ukončeno v 11.30 hod. (po vystoupení sokolníků půjdou děti hned na oběd). Školní družina bude v provozu do 16 hodin. 
 
Čtvrtek 27.6. poučení o bezpečném chování během prázdnin, úklidové práce a příprava na páteční ukončení školního roku. Vyučování bude ukončeno v 11.30 hod. Školní družina bude v provozu do 16 hodin. 
 
Pátek 28.6.  vysvědčení, slavnostní rozloučení s páťáky, na které jsou zváni nejen rodiče žáků 5. ročníku. Školní družina bude pro potřebné v provozu do 11 hodin. 
 
Vzhledem ke zkušenostem z předchozích let, kdy jen minimum dětí poslední den školního roku obědvalo ve školní jídelně, byl dětem oběd na pátek 28.6. odhlášen. Netýká se několika dětí, jejichž rodiče při placení nebo v průběhu června oběd na poslední den nahlásili. Děkujeme za pochopení. 
 
Vážení rodiče, děkujeme Vám za spolupráci a za spoluúčast na zdárném průběhu školního roku 2018/2019 a přeji Vám krásné léto.