PROJEKT ZDRAVÉ SVAČINKY 23.9.2020

20.09.2020 20:28

Rádi bychom, aby děti získaly povědomí o zdravém stravování, začínáme tím nejjednodušším, co si děti potom mohou samy připravit doma a to jsou malé svačinky nebo snídaně. Je vždy lepší, když si do školy vezmou svačinku připravenou doma než zakoupenou v obchodě, kterou si většinou vybírají podle své chuti, tím pádem jsou svačinky moc slané nebo sladké. Možná je naše odpoledne strávené "vařením" inspiruje k tomu, aby se Vám doma pochlubily s tím, co umí, a překvapily Vás třeba u nedělní snídaně. :-)

 

Ve středu 23.9. se v družině pod vedením zkušené lektorky z projektu Skutečně zdravá škola budeme učit připravovat zdravé svačinky.

Akce se koná v čase 13-16 hod.

Děti mohou v průběhu odcházet

domů dle potřeby.

 

Děti si na tento den přinesou

zástěrku, nebo starčí tričko.

Vše ostatní bude zajištěno.

Těším se na hojnou účast,

M. Paclíková, V. Hegarová.