PROJEKTOVÝ DEN V MUZEJÍČKU V ŠUMPERKU 18.6.2021

12.06.2021 10:40

Na pátek 18.6.2021 je pro děti v MŠ připraven projektový den, který bude probíhat v Muzeu v Šumperku. V jeho části Muzejíčko  navštívíme interaktivní výstavu s názvem Já, hrdina zaměřenou na jednotlivé složky IZS. Děti si hravou formou vyzkouší chování v krizových situacích, prohlédnou si makety vozidel složek IZS a aktivně se zapojí do aktivit k tomuto tématu. 

Odjezd z parkoviště u prodejny COOP je v 8:00 hodin, odjezd ze Šumperka v 11:30 hodin, oběd budou mít děti již v MŠ. Provoz MŠ je v tento den stejný jako v jiné dny od 6:30 do 16:00 hodin. Svačina pro děti je zajištěna z MŠ, děti si z domova vezmou do batůžku pouze pití.
 
Odkaz na výstavu zde
 
Aktivita je pro děti zdarma, je organizována a financována v rámci projektu Šablony pro ZŠ a MŠ Hoštejn II, který je finančně podpořen Evropskou unií.