UZAVŘENÍ ZŠ OD 11.3.2020 - INFORMACE

10.03.2020 16:32

Do mailových schránek byly rodičům dnes 20.3. zaslány nové pokny k domácímu vzdělávání pro následující období. 

Jak mluvit s dětmi o koronaviru https://www.mvcr.cz/clanek/koronavirus-covid-19-doporuceni-ve-vztahu-k-detem.aspx

Na základě mimořádného opatření MZČR se od středy 11. 3. 2020  až do odvolání přerušuje provoz základní školy v Hoštejně. Provoz mateřské školy zatím zůstává nezměněn.

Všichni žáci mají od středy 11.3. odhlášené obědy ve školní jídelně. Školní jídelna bude vařit pro cizí strávníky, obědy pro děti si tedy můžete znovu objednat v ceně cizích strávníků (59 Kč) a vyzvednout si je v době od 11:00 do 12:00 hod. Oběd musí vyzvednout dospělá osoba, na kterou se nevztahuje karanténa. Kdo bude mít zájem o oběd za plnou cenu, může si ho na zítřek objednat dnes do 20 hodin telefonicky na čísle 603 353 823 nebo v průběhu zítřka na další dny. 

Další aktuální informace, např. o způsobu zasílání učiva k procvičování, budou zde na webu školy a zasílány taktéž mailem. 

 
 
Zákonní zástupci, kteří budou potřebovat vyplnit od školy formlulář pro ošetřovné, sdělí tento požadavek na mail zs.hostejn@seznam.cz nebo na telefon 736223039. Formulář se po vyplnění odevzdává zaměstnavateli. 

ČSSZ - ošetřovné

FORMULÁŘ_Ošetřovné_dítě do 10 let_uzavření školy