VÝLET 4.6.

01.06.2018 19:31

 

V pondělí 4. června 2018 jedeme objednaným autobusem na školní výlet, 1. a 2. ročník vystoupí ve Velkých Losinách, kde mají v ruční papírně připravený program výroby papíru, 3., 4. a 5. ročník bude pokračovat do Střediska ekologické výchovy ve Švagrově. Pro žáky je zde připraven zajímavý hydrobiologický program, průzkum živočichů ve stojaté i tekoucí vodě. Doporučujeme vzít s sebou gumáky, kdo nemá, tak dle uvážení bude buď pracovat na břehu, nebo bude chodit ve vodě v sandálech. Je dobré přibalit ručník a náhradní oblečení (kalhoty, příp. kraťasy, ponožky) a obuv. Odjezd v 7:30 hod. od školy (žáci z Kosova mohou přistoupit i vystoupit cestou). Návrat ve 14:00 hod. S sebou pohodlné oblečení a obuv, (pláštěnku nebo nepromokavou bundu), svačinu a pití, kapesné. Pro žáky, kteří navštěvují školní jídelnu, bude připraven obědový balíček (kuřecí řízek).