ZPŮSOB PLACENÍ STRAVNÉHO

31.05.2014 16:08
Upozorňujeme strávníky, kteří platí stravné inkasem, že stravné za září 2014 se bude z účtů inkasovat v pátek 22.8.2014. Při platbě v hotovosti je nutné stravné za září zaplatit během posledního týdne v srpnu, školní jídelna bude v tyto dny otevřena od 6,00 do 13,00 hod. 
Pokud stále platíte stravné hotově, můžete kdykoliv přejít na platbu inkasem. Stačí vyplnit TISKOPIS Způsob placení stravného, který si můžete vyzvednout v ZŠ nebo v ŠJ (také jej naleznete zde: https://cms.zshostejn.webnode.cz/skolni-jidelna/placeni-stravneho/ ) a doložit jej potvrzením banky o zřízení inkasa. V případě internetového bankovnictví si po nastavení inkasa potvrzení vytisknete sami. Tento tiskopis odevzdáte v ZŠ nebo v ŠJ a částka za stravné vám bude inkasována z účtu v následujícím měsíci. Tento způsob platby je bezpečný a spolehlivý, vnitřním kontrolním systémem neustále správnost plateb monitorujeme.