PLÁN AKCÍ MŠ NA  ŘÍJEN 2022

30.09.2022

STŘEDA 12.10. od 13,00  do 14,00 KERAMICKÁ DÍLNA - jen předškoláci, na materiál vybíráme 140,- Kč na 1. pololetí (1 výrobek = 35,- Kč), donést zástěrku nebo tričko, které mohou děti ušpinit.

PÁTEK 14.10. VÝUKOVÝ PROGRAM "JEŽEK A JABLÍČKA" (Ježek nosí na zádech jablíčka, čmelák kouše, slimák je hlemýžď bez domečku a čáp nosí děti? Tyto i další zaužívané představy se budeme snažit uvést na pravou míru. Součástí programu je krátké divadýlko a ukázka domečku pro čmeláky. Děti si vyrobí úkryty pro ježky, které můžou umístit na zahradě školky a pozorovat, jestli se tam někdo nastěhuje.) Tento program pro nás připraví Stolístek - centrum environmentální výchovy Linhartice. Akce se uskuteční na zahradě MŠ společně s MŠ z Nemile. Cena 70,- Kč.

PÁTEK 21. 10. BESEDA V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ ZÁBŘEH "DOPRAVNÍ POHÁDKY" - odjezd v 9:40 linkovým autobusem, návrat v 11:36 také linkovým autobusem. Beseda je zdarma.

ÚTERÝ 25.10. DRAKIÁDA - drakiáda proběhne během dopoledního pobytu venku, draky máme v MŠ, nemusíte nosit. V případě nepříznivého počasí se akce přesune.