Vážení rodiče,
děláme vše pro to, aby byly děti v MŠ šťastné a spokojené. Toho můžeme dosáhnout jen vzájemnou důvěrou a vstřícností, proto, prosím, respektujte tato pravidla:

• dítě předáváme učitelce osobně
  • nemocné dítě nedáváme do mateřské školy, bereme ohled na ostatní děti v kolektivu
  • nepřítomnost dítěte odhlašujeme den předem, nejpozději však ten den do 7 hodin
  • scházíme se ve třídě do 8 hodin, aby děti měly dostatek prostoru pro hravé aktivity
  • mezi 8. a 10. hodinou pokud možno netelefonujeme
  • dáváme dětem takové oblečení, které mohou umazat
  • pyžama měníme dle potřeby, nejpozději však po 14 dnech
  • dbáme na to, aby dítě mělo denně kapesník
  • zásadně do MŠ dětem nedáváme žvýkačky a bonbóny
  • dětem vysvětlíme, že do MŠ se nenosí hračky z domova
  • děti si vyzvedáváme včas
  • dětem neslibujeme, co nemůžeme splnit
  • sledujeme informace o akcích MŠ (nástěnka v MŠ, web)
  • zúčastňujeme se třídních schůzek (asi 2 x za rok)
  • dbáme na přiměřenost v oblékání dle ročního období (léto - pokrývka hlavy, zima - rukavice, čepice, šála)
  • oznamujeme včas případný výskyt infekčního onemocnění (neštovice, apod...)

• KONZULTAČNÍ HODINY UČITELEK MŠ OD 1.9.2023

Jaroslava Bartošová (učitelka MŠ) - PONDĚLÍ od 12,00 hod. (při ranní směně), PONDĚLÍ od 16,00 hod. (při odpolední směně)

Lenka Kristková (učitelka MŠ) - PONDĚLÍ od 12,00 hod. (při ranní směně), PONDĚLÍ od 16,00 hod. (při odpolední směně)