Aktuality ZŠ

blíží se konec prázdnin a my se už těšíme na děti. Nový školní rok bude zahájen ve středu 1.9.2021 v 7:45 hodin. Všem nám jde o vytvoření co nejbezpečnějšího prostředí ve škole, proto Vás prosíme, abyste si podrobně prostudovali následující informace.

Vítek Kupilík a Lucka Suchá z 5. ročníku úspěšně reprezentovali naši školu v Šumperku na okresním kole matematické olympiády. Gratulujeme Vítkovi za získání 3. místa a Lucce za 4. místo a přejeme jim další studijní úspěchy.

Naše škola se během podzimu 2020 zapojila do Kampaně obyčejného hrdinství. Obyčejní hrdinové jsou všude kolem nás. Jen občas potřebují trochu popostrčit. Kampaň obyčejného hrdinství ukazuje dětem, že mají moc aktivizovat stovky a tisíce lidí ve svém okolí k drobným činům. A zapojení lidé zase vidí, že i malá osobní omezení mohou způsobit velké...