Aktuality ZŠ

Johanka Kupilíková svým procítěným přednesem uspěla v okresním kole recitační soutěže Dětská scéna a postoupila do krajského kola v Olomouci. Děkujeme Johance za příkladnou reprezentaci školy a přejeme jí hodně štěstí v krajském kole.

Ve čtvrtek 28.3.2024 mají žáci ZŠ velikonoční prázdniny. V pátek 29.3.2024 je státní svátek. Přejeme Vám krásné prožití velikonočních svátků.

Zveme nejen budoucí prvňáčky a jejich rodiče na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v ZŠ HOŠTEJN, který se uskuteční ve středu 20.3.2024 od 10:00 do 16:00. Těší se na Vás děti a zaměstnanci ZŠ Hoštejn.

V neděli 17. března 2024 jste srdečně zváni na keramickou dílnu pro veřejnost. Bližší informace jsou v přiložené pozvánce.

Gratulujeme Toníkovi Rohlíkovi za velký úspěch v okrskovém kole pěvecké soutěže v Zábřehu, odkud postoupil do krajského kola v Prostějově. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Do okrskového kola recitační soutěže v Zábřehu postoupilo šest našich žáků, kteří před porotou a ostatními soutěžícími odvážně předvedli s recitační dovednosti. V konkurenci škol z celého Zábřežska postoupili Johanka Kupilíková, Maruška Rohlíková a Venda Kupilík do okresního kola v Šumperku. Gratulujeme, děkujeme za příkladnou reprezentaci školy...

Máme velkou radost, že náš žák 5. ročníku Venda Kupilík získal v okresním kole Matematické olympiády v Šumperku 1. místo. Blahopřejeme Vendovi k tomuto velkému úspěchu a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.