Aktuality ZŠ

ve čtvrtek 23. června se v základní škole uskuteční pro předškoláky naší mateřské školy akce ŠKOLA NANEČISTO. Děti si s našimi prvňáčky prožijí jeden školní den. Do školy děti přijdou mezi 7,00 a 7,30 hod. S sebou si přinesou aktovku (pokud mají) a v ní tužku, pastelky, přezůvky, cvičební úbor (kraťasy, triko a cvičky či čisté botasky), svačinu a...

dne 8.6.2022 pojedeme na výlet do jeskyní Javoříčko a na farmu Doubravský dvůr.

V pondělí 23. 5. pojedou všichni žáci naší školy na koncert žáků ZUŠ Zábřeh. Po koncertě navštívíme zábřežskou knihovnu. Sraz u školy v 7:05 hod. Odjezd autobusem v 7:17 hod. Děti z Kosova mohou přistoupit v Kosově. Návrat autobusem v 11:36 hod. Svačinu a drobné na útratu (zmrzlinu) s sebou. Pátá hodina proběhne podle rozvrhu.

Ve středu 4. května pojedou všichni žáci 1. - 5. roč. v rámci dopravní výchovy na dopravní hřiště v Zábřehu.

V pátek 18.3. pojedou žáci 1.-3. ročníku do knihovny v Zábřehu na besedu "Aprílová škola". Pojedeme autobusem v 9,40, návrat ke škole v 11,36. S sebou roušku do autobusu a pití, svačinu si děti sní ve škole. Učit se bude 1.,2. a 5. hod. dle rozvrhu. Doprovod: K. Suchá, V. Hegarová.