PLÁN AKCÍ MŠ NA PROSINEC 2023

02.12.2023

5. 12. KD Zábřeh - Vánoční čas s hosty Jů a Hele (odjezd v 7:16 hod. autobusem ze zastávky od ZŠ, návrat 11:40 autobusem, s sebou batůžek + pití, svačinku povezeme z MŠ. Cena představení 80,- Kč - bude hrazeno z fondu kulturních akcí). "Překrásná zimní revue s vánoční "příchutí", s písničkami a koledami. Stavění betlému a zdobení vánočního stromečku, při kterém nebudou chybět známé postavičky z televizní obrazovky – Jů a Hele. A to není všechno! Nějaké lumpárny přichystá i rošťák Muf, zatančí kouzelný šašek a přikutálí se i velký sněhulák. Revue je interaktivní, do děje jsou zapojeni i diváci. Loutky v nadživotní velikosti jsou v rukách profesionálních herců, kteří spolupracují s ČT Praha při natáčení oblíbeného pořadu Studio Kamarád."

6. 12. Mikulášská nadílka v MŠ - děti přijdou tento den do MŠ nejpozději v 7:45 hod., nadílka proběhne v 8:00 hod., navštíví nás také MŠ z Kosova.

6. 12. Pečení perníčků v MŠ

11. 12. Vánoční beseda v Městské knihovně Zábřeh (odjezd v 9:40 autobusem, návrat v 11:40 hod.)Vánoční příběh "Nejkrásnější dárek", povídání o tradičních vánočních zvycích.

12. 12. Vánoční besídka + tvořivá dílnička v 16:00 hod. v MŠ. Po besídce si vyrobíme svícen a drobnou zimní dekoraci. Přineste si prosím svíčku, ostatní materiál bude zajištěn. Prosíme maminky o drobné občerstvení, káva a punč bude zajištěn. Děti budou potřebovat tmavé oblečení na čertíky, ve kterém budou vystupovat + rohy (černé punčochy, legíny, tepláky; černé či červené tričko; holky mohou mít sukýnku; rohy).

14. 12. Zpívání koled, předání perníčků a přáníček - Interna Zábřeh - detašované pracoviště - Smetanova ulice. (Odjezd v 7:16 hod., návrat v 9:35 hod.)

15. 12. Vánoční nadílka v MŠ