Aktuality ZŠ

V neděli 17. března 2024 jste srdečně zváni na keramickou dílnu pro veřejnost. Bližší informace jsou v přiložené pozvánce.

Gratulujeme Toníkovi Rohlíkovi za velký úspěch v okrskovém kole pěvecké soutěže v Zábřehu, odkud postoupil do krajského kola v Prostějově. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Do okrskového kola recitační soutěže v Zábřehu postoupilo šest našich žáků, kteří před porotou a ostatními soutěžícími odvážně předvedli s recitační dovednosti. V konkurenci škol z celého Zábřežska postoupili Johanka Kupilíková, Maruška Rohlíková a Venda Kupilík do okresního kola v Šumperku. Gratulujeme, děkujeme za příkladnou reprezentaci školy...

Máme velkou radost, že náš žák 5. ročníku Venda Kupilík získal v okresním kole Matematické olympiády v Šumperku 1. místo. Blahopřejeme Vendovi k tomuto velkému úspěchu a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Ve středu 31.1.2024 bude dětem rozdán výpis z vysvědčení za 1. pololetí. V pátek 2.2.2024 mají děti pololetní prázdniny. V tento den není v provozu ani školní družina.

V neděli 21. ledna 2024 jste srdečně zváni na zimní keramickou dílnu pro veřejnost. Dílna proběhne v přízemí MŠ od 14 do 17 hodin.

vánoční prázdniny žákům ZŠ začínají v sobotu 23. prosince 2023 a končí v úterý 2. ledna 2024. V této době bude uzavřena i školní jídelna. Vyučování začne ve středu 3. ledna 2024. V pátek 22. prosince se nebudeme učit, proběhne vánoční nadílka a budeme mít pro děti připraveny hry a aktivity s vánoční tematikou. Konec vyučování bude v tento den...

na adventní dílnu pro rodiče s dětmi (žáky ZŠ Hoštejn),
která se koná v pátek 1.12.2023
od 15 do 18 hodin v ZŠ
.