Aktuality ZŠ

Také letos se koná brigáda na úpravu školní zahrady.
Akce se mohou zúčastnit i dobrovolníci z řad rodičů/prarodičů a sourozenců
(Děti mladší 6ti let pouze v doprovodu dospělé osoby.).

Ve čtvrtek 21.9. pojedou všichni žáci 1. - 5. ročníku v rámci kurzu dopravní výchovy na dopravní hřiště v Zábřehu.

Na pátek 29.9. vyhlašuje ředitelka školy ředitelské volno, v tento den nebude probíhat výuka. Zájem o školní družinu na 29.9. nahlaste vychovatelce Veronice Hegarové (druzina.hostejn@seznam.cz nebo 583443135) do středy 20.9. V případě zájmu by byla družina tento den v provozu od 6,30 do 15,00 hod. Upozorňujeme ale na skutečnost, že v tento den...

Díky aktivnímu zapojení školní družiny do programu Les ve škole jsme pro školní družinu získali za školní rok 2022/2023 prestižní mezinárodní "Certifikát Lesní třídy" a byl nám zakoupen Certifikát roční patronace nad 10 m2 Nového pralesa na Ještědském hřebeni.